GND Bilişim

GND Bilişim Sistemleri San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti

İletişim

Osman Ağa Mah. Başçavuş Sk. No: 8-B
Kadıköy/İstanbul
[email protected]
0(216) 550 5979

Takip Edin

Kullanım Koşulları

1. Genel

Bu Kullanım Koşulları, GND Bilişim tarafından işletilen GND Bilişim web sitesini ve bu site üzerinden sağlanan hizmetleri kullanan kullanıcılar için geçerlidir.

2. Üyelik

GND Bilişim satış kısmı olan Ucuzbudur'a üye olmak ücretsizdir. Üye olmak için, GND Bilişim web sitesinde bulunan üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Üyelik formunda yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması gerekmektedir.

3. İçerik

GND Bilişim'de yer alan içerik, GND Bilişim veya GND Bilişim'in iş ortakları tarafından oluşturulmaktadır. GND Bilişim'de yer alan içerik, ticari amaçlı veya başka bir amaçla izinsiz olarak kullanılamaz.

4. Satış

GND Bilişim'de satılan ürünler, GND Bilişim veya GND Bilişim'in iş ortakları tarafından sağlanmaktadır. Ürünlerin fiyatları, GND Bilişim veya GND Bilişim'in iş ortakları tarafından belirlenmektedir.

5. Ödeme

GND Bilişim'den yapılan alışverişler, kredi kartı, banka kartı veya havale/EFT ile yapılabilmektedir. Ödeme işlemleri, GND Bilişim veya GND Bilişim'in iş ortakları tarafından gerçekleştirilmektedir.

6. Teslimat

GND Bilişim'den satın alınan ürünler, GND Bilişim veya GND Bilişim'in iş ortakları tarafından belirlenen süre içerisinde teslim edilmektedir.

7. İade ve Değişim

GND Bilişim'den satın alınan ürünler, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade veya değişim yapılabilir. İade ve değişim koşulları, GND Bilişim'in web sitesinde yayınlanmaktadır.

8. Sorumluluk

GND Bilişim, ve sitesinde yer alan içerik, ürünler veya hizmetler ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir. GND Bilişim, [web sitesi adı]'nın kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmemektedir.

9. Değişiklikler

GND Bilişim, Kullanım Koşulları'nı zaman zaman güncelleyebilir. Güncel Kullanım Koşulları, GND Bilişim'in web sitesinde yayınlanacaktır.

10. Yetki

Bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Bu Kullanım Koşulları ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık durumunda, İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

11. İletişim

GND Bilişim ile iletişim sayfasında belirtilen bilgileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Sayılarla GND Bilişim

Profesyonel Müşteri Destek Anlayışı.

230000

Tamamlanan Sipariş

78000

Mutlu Müşteri

80

Günlük Sipariş