avcilar evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat küçükçekmece evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat

Network Kurulum

NETWORK KURULUMU :

Ofis yada iş yerinizde bir bilgisayar ağı kurmadan önce altyapınızı özenle hazırlamalısınız. Hazırlayacağınız altyapı daha sonra tekrardan düzenlenmesi zor ve maliyetli olacağından network kurulumunu bir kere tasarlayıp en kaliteli şekilde yapmanız tavsiye edilir.

Bu kapsamda varsa sistem odası dizayn ve konumu , Patch panel kabinet tasarım ve konumu, kablo kanal ekipmanlarının seçimi önem arz etmektedir. Alt yapı oluşturulduktan sonra, Server konfigürasyonu yazılım ve donanım ekibi tarafından ortak belirlenecek gereksinimlere göre konfigüre edilmelidir. GND Bilgisayar ekibi tüm bu konularda size uygulama ve tasarım konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Ekibin yapacağı keşif sonrası işletme bütçesine göre hazırlayacağı tekliflerden biri muhakkak beklentilerinizi karşılayacaktır. Bu konuda tecrübeli bir ekiple çalışmanız proje maliyeti ve güvenliği açısından önem arz etmektedir.

ONLİNE ARIZA TAKİP PROGRAMI :

Online arıza takip programı  tamamen ücretsiz (Freeware) php dilinde bir yazılımdır. Siteniz üzerinden müşterilerinizin arızalı ürünlerini takip edebilmesine yarar . Web sitemizden indirip bilgisayarınıza kurmak için tıklayınız.

Arıza takip programı  işletmenizdeki arızalı ürün veya teknik servis sürecine girmiş ürünleri hem müşterilerinizin hemde sizin takip edebilmenizi sağlar . Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde fazla bilgi gerekmeden rahatça  kullanabilirsiniz..

Popüler Aramalar:

En Ucuz Alışveriş | GND Bilişim Sistemleri San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti