avcilar evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat küçükçekmece evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat

LG Teknik Servis – Laptop – Notebook Servisi

Lg Teknik Servis

lg teknik servis Lg teknik servis olarak lg marka notebook'ların servis hizmetini vermekteyiz. Servisimiz geniş teknik ekipman ve uzman kadrosu ile çip ve kompenant bazında profesyonel onarım yapmaktadır.

notebook teknik servis  

Servis adımları için tıklayınız : Notebook teknik servis

 

 Lg teknik servis hizmetini ücretsiz kargo ile tüm Türkiye geneline sunmaktayız. Arıza tespit ücreti ve kargo ücreti ödemeden profesyonel teknik servis hizmetini ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Kalite standartlarına azami önem veren servisimizde yapılan tüm onarımlar 3 ay garantili olarak yapılmaktadır. Mutlu müşteri politikamız ile ticari kazançtan ziyade müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edindik. Notebook  tamir sürecinde kolay olan yöntem yerine müşteri açısından ekonomik ve sağlıklı olan yöntemleri öncelikli tercih ediyoruz. Bayilik sistemimiz ile bilgisayar firmalarına da uzman notebook servis hizmeti sağlamaktayız.

Lg Teknik Servis Yoğunluklu Problemler :

* Laptop'un mavi ekran vermesi yada hiç açılmaması.

* Laptop'a sıvı teması.

* Cihazın klavyesi ile ilgili problemler.

* Laptop ısındığında kapanma.

* Cihazın ekranına çizik görüntü gelmesi.

* Cihazın ekranının kırılması

* Cihazın şarj soketi ve usb kaynaklı problemleri.

* Notebook ana kart problemleri.

 Lg teknik servis hizmetimiz için aşağıdaki adımları takip ederek cihazınızı servisimize ulaştırınız. 3 ay garantili onarım hizmetini ekonomik fiyatlar ile arıza tespit ücreti almadan ücretsiz kargo ile sunuyoruz. Sizde bu fırsattan faydalanmak için ups kargo'yu aramanız yeterli. Cihaz kapınızdan alınıyor ve tekrar kapınıza teslim ediliyor.

 

 

 

 Servisimize ister ücretsiz kargo ile ister bizzat gelerek  laptopunuzu ulaştırın ve arızası ne kadar zor olursa olsun tekrar eksi çalışır haline getirelim. Tecrübeli ekip ile çalışmanın güvenini yaşayın. Bilgisayar firması iseniz bayilik için bizi arayınız.

Lg Teknik Servis

Popüler Aramalar:

En Ucuz Alışveriş | GND Bilişim Sistemleri San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti