avcilar evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat küçükçekmece evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat

Lenovo Teknik Servis - Laptop - Notebook Servisi

Lenovo Teknik Servis

Lenovo Teknik Servis GND Bilişim lenovo teknik servis olarak yılların tecrübe birikimi ve profesyonel ekipmanı ile hizmet vermektedir.

 Lenovo teknik servis olarak ekran, ana kart, çip set, sıvı teması v.b. gibi bir çok arızada yüksek başarı performansı ile onarım yapmaktayız. Servisimize gelen laptoplar arıza tespit işlemine alınarak muhtemel arızaları belirlenir ve ardından müşteriden fiyat onayı istenir. Fiyat müşteri tarafından onaylandığında gerekli onarım yapılarak cihaz müşteriye teslim edilir. Fiyat onayı verilmez ise müşteriden arıza tespit ücreti alınmadan cihaz geri teslim edilir. Şehir dışındaki müşterilerimize ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz..

notebook teknik servis  

Detayları incelemek için lütfen tıklayın : Notebook teknik servis

Lenovo Teknik Servis Muhtemel Arızaları :

* Sıvı teması..( Çay yada kahve dökülmesi gibi.)

* Ekran LCD kırılması

* Klavye bozulması

* Laptopun hiç açılmaması yada belli bir yerden sonra mavi ekran vermesi

* Laptopun ısındığında kapanması

* Usb girişlerinin çalışmaması

* Lcd ekrana görüntünün çizik çizik gelmesi

 Lenovo teknik servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz. GND Bilişim olarak tüm onarımları titizlikle profesyonel ekipman ile sizlere 3 ay garantili olarak sunmaktayız.

 

 

 

Lenovo Teknik Servis

Popüler Aramalar:

En Ucuz Alışveriş | GND Bilişim Sistemleri San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti