avcilar evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat küçükçekmece evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat

Asus Teknik Servis – Laptop – Notebook Servisi

Asus Teknik Servis

asus teknik servis Asus teknik servis olarak profesyonel ekipman ve uzman teknik kadro ile kaliteli ve ekonomik hizmet vermekteyiz. Yılların birikim ve tecrübesi ile en zorlu arızalarda dahi yüksek başarı oranına sahibiz. Bayilerimizin yanı sıra son kullanıcılara da hizmet sunmaktayız.

notebook teknik servis  

Konu ayrıntıları için tıklayınız : Notebook teknik servis

 Asus teknik servis olarak tüm onarımlara 3 ay garanti vermekteyiz. Ülke çapında ücretsiz kargo ile arızalı cihazlarınızı servisimize gönderebilirsiniz. Arıza tespit işlemleri servisimizde ücretsizdir. Müşteri memnuniyetini temel hedef olarak benimseyen servisimizde yapılacak onarım için müşterimizin lehine en ekonomik ve sağlıklı olan seçenek tercih edilir. Çip ve kompenant bazında onarım yapabilme kapasitesine sahip olan servisimizde başarı oranı yüksektir.

Asus Teknik Servis Çok Karşılaşan Arızalar :

* Notebook mavi ekran vermesi yada hiç açılmaması.

* Cihaza'a sıvı teması.

* Notebook klavyesi ile ilgili problemler.

* Cihaz ısındığında kapanması.

* Laptop ekranına çizik çizik görüntü gelmesi.

* Lcd ekranının kırılması

* Notebook şarj soketi ve usb kaynaklı problemleri.

* Laptop ana kart arızaları.

 Asus  teknik servis için aşağıdaki adımlar doğrultusunda cihazınızı servisimize gönderiniz. Cihazınızı kapınızdan alıp onarımını gerçekleştirip tekrar kapınıza teslim ediyoruz.

 

 

 

 Göndermiş olduğunuz cihazlar için en kısa sürede arıza tespiti yapılarak fiyat onayı için ilgili arkadaşlarımız tarafınıza dönüş yapacaklardır. Bayilik için lütfen bizi arayınız.

Asus Teknik Servis

> Ana Sayfa

Popüler Aramalar:

En Ucuz Alışveriş | GND Bilişim Sistemleri San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti