avcilar evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat küçükçekmece evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat

Acer Teknik Servis – Laptop – Notebook Servisi

Acer Teknik Servis

acer teknik servis Acer teknik servis olarak, acer marka notebook'larınız için profesyonel deneyimli kadromuz ve ekipmanlarımız ile garantili olarak hizmet sunuyoruz.

notebook teknik servis  

İşlem Süreci için Tıklayınız : Notebook teknik servis

 

 Genelde acer teknik servis arızaları : Ana kart, ekran, sıvı teması, lcd kırılması, çip set v.b. şeklinde sıralayabiliriz. Arıza ücretsiz olarak tespit edildikten sonra müşteriden fiyat onayı alarak onarım gerçekleştirilir. Fiyat onayı verilmez ise onarım yapılmadan sadece kargo ücreti talep edilerek cihaz geri gönderilir. Türkiye geneline ücretsiz kargo ile Acer teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

 

Acer Teknik Servis Genel Arızalar :

* Cihazın açılmaması yada  mavi ekrana düşmesi

* Klavye problemleri

* Su yada çay gibi sıvı teması

* Ekrana çizik çizik görüntü gelmesi

* Cihazın ısındığında kapanması

* LCD ekran kırılması

* Şarj soketi veya usb 'lerin çalışmaması

 Acer teknik servis hiztmetinden faydalanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli. Üstelik ücretsiz arıza tespit, ücretsiz kargo ve düşük onarım maliyeti ile.. Onarımlar 3 ay servis garantili şekilde yapılmaktadır.

 

 

 

 Laptopunuzu servisimize gönderin arıza ne kadar zor olursa olsun bir çözüm sunulacaktır. Tecrübeli ellerde olamanın güveni ile servisimize gelebilirsiniz. Yada zahmet etmeden kapıya kadar gelen ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanın.

Acer Teknik Servis

Popüler Aramalar:

En Ucuz Alışveriş | GND Bilişim Sistemleri San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti